O nas

O nas

Rodzinna firma z tradycjami

Działamy na rynku od 1989 roku. Nieustannie rozwijamy zakres naszych usług, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości i etyki zawodowej.

Rodzinna firma z tradycjami

Działamy na rynku od 1989 roku. Nieustannie rozwijamy zakres naszych usług, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości i etyki zawodowej.

HISTORIA KDRC

Grupa doradcza KDRC powstała jako naturalny wynik rozwoju działalności prowadzonej przez doradcę podatkowego Przemysława Rosickiego. W obecnej formie funkcjonuje od 2012 roku i zrzesza stale powiększający się zespół specjalistów i powiązanych z nimi firm, dostarczających usługi z zakresu: obsługi prawnej, księgowej, a także szeroko pojętego zarządzania i finansów.

NASZA STRUKTURA

Od 2014 jesteśmy członkiem i partnerem strategicznym międzynarodowej sieci kancelarii prawno-podatkowych GOBBS, dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom obsługę z zakresu prawa i opodatkowania międzynarodowego.

W obecnej formie Grupę Doradczą KDRC tworzą następujące podmioty:

  • KDRC Przemysław Rosicki Spółka Komandytowa (księgowość, kadry
    i płace, doradztwo podatkowe);
  • KDRC Sp. z o.o. (fundusze unijne, consulting);
  • KDRC Doradztwo sp. z o.o. (doradztwo prawno-podatkowe)

Działamy w całej Polsce

Szczecin · Warszawa · Trójmiasto · Koszalin

Nasze specjalizacje

Budownictwo

Rozliczanie kosztów inwestycji budowlanych to zawsze wyzwanie dla firm. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości związanej z projektami budowlanymi. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, które pomogą Ci kontrolować koszty, analizować rentowność i osiągać sukcesy w realizowanych inwestycjach.

Deweloperzy

Specjalizujemy się w obsłudze działalności deweloperskiej, bez względu na formę prawną tej działalności. Prowadzimy obsługę spółek celowych, powołanych na czas oznaczony do realizacji jednego lub kilku przedsięwzięć deweloperskich, np. do budowy osiedla mieszkaniowego. W tej branży zachodzą złożone procesy finansowania inwestycji, jak również sprzedaży gotowych nieruchomości, co wymaga doświadczenia, jak również dużej wiedzy z zakresu księgowości, prawa i podatków.

Medycyna

Zapewniamy kompleksową obsługę księgowo-podatkową dostosowaną do potrzeb firm z branży medycznej. Nasz doświadczony zespół specjalizuje się w świadczeniu wsparcia księgowo-podatkowego dla lekarzy, klinik oraz różnych placówek medycznych. Dzięki naszym usługom, Klienci mogą skoncentrować się na świadczeniu opieki medycznej, mając pewność, że ich sprawy księgowe są rzetelnie zarządzane przez nasz zespół.

Hotelarstwo

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie świadczenia usług księgowo-podatkowych dostosowanych do potrzeb firm z branży hotelarskiej. Rozumiemy, jak kluczowa jest księgowość zarządcza, zwłaszcza w dynamicznie zmieniającym się sektorze hotelarskim. Nasz zespół ekspertów w dziedzinie księgowości hotelowej gwarantuje precyzję i efektywność, wspierając w zarządzaniu finansami, ze szczególnym uwzględnieniem analizy kosztów i rentowności.

E-commerce

Nasz doświadczony zespół, posiada praktyczną znajomość branży e-commerce. Udzielamy wsparcia na każdym etapie prowadzonej działalności, biorąc pod uwagę zakres i lokalizację, zarówno w Polsce jak i na terenie Europy. Wiemy jak ważne są zagadnienia związane ze zwrotem VAT,  integracja bramek płatniczych (np. PayPal, PayU) czy koszty wysyłki. Nasi klienci nie muszą się martwić o zagraniczne procedury, dokumenty czy podatki.

Zobacz pełną ofertę

Zarząd KDRC

PRZEMYSŁAW
ROSICKI

Prezes Zarządu,
Doradca Podatkowy

ELŻBIETA CIELECKA

CZŁONEK ZARZĄDU,
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY,
COACH

DR ANETA SZADKOWSKA

DYREKTOR ODDZIAŁU
WICEPREZES ZARZĄDU KDRC DORADZTWO SPÓŁKA Z O.O.

OSIĄGNIĘCIA

partnerzy

REFERENCJE
KLIENTÓW KDRC