Mikro i małe firmy

Księgowość

Nasze doświadczenie - Twoja wygoda i bezpieczeństwo

W zależności od wielkości firmy, formy prowadzonej księgowości, zapotrzebowania i oczekiwań - dobieramy dla każdego Klienta odpowiedni zakres obsługi księgowej.

Oferta usług księgowych dla mikro i małych firm

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

Księgi handlowe, zakładanie, prowadzenie i weryfikacja ksiąg rachunkowych, sprawozdania finansowe, sporządzanie polityki rachunkowości.

Ryczałt ewidencjonowany

zakładanie, prowadzenie i weryfikowanie poprawności podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Rozliczenia VAT

prowadzenie ewidencji przychodów, ustalenie optymalnej formy opodatkowania, naliczanie zaliczek zryczałtowanego podatku dochodowego

Karta podatkowa

zakładanie, prowadzenie i weryfikacja ewidencji zakupów oraz sprzedaży towarów i usług, w tym transakcje wewnątrzwspólnotowe, deklaracje podatkowe i sprawozdania INTRASTAT

Nadzór księgowy

zakładanie i prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz bieżąca weryfikacja wpisów ewidencyjnych ze stanem faktycznym

Deklaracje podatkowe

zakładanie i prowadzenie ewidencji wyposażenia oraz bieżąca weryfikacja zapisów ewidencyjnych ze stanem faktycznym

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

Rozliczenia VAT

Karta podatkowa

Ikona przedstawiająca kartkę papieru z tekstem, pieniądz papierowy oraz kalkulator

Nadzór księgowy

Ikona kartki papieru z rysunkiem globu

Deklaracje podatkowe

Dodatkowo oferujemy

Dowolność formy dostarczania dokumentów

Oprogramowanie Saldeo do obsługi księgowej

Rozwiązania IT dopasowane do Twojej firmy

Ramka prezentująca tarczę ze znakiem dolara w środku
Pełna obsługa księgowa

Oferta usług KDRC obejmuje kompleksowe prowadzenie księgowości, wsparcie działów księgowych w firmach oraz nadzór księgowy doradcy podatkowego, który pozwala zachować pełną kontrolę nad księgowością prowadzoną w siedzibie firmy.

Nasze usługi zapewniają prawidłowe rozliczanie się z Urzędem Skarbowym w ramach prowadzonej działalności oraz spełniają wszelkie wymogi regulowane zarówno przez prawo polskie, jak i międzynarodowe.

Wszystkim naszym Klientom udostępniamy oprogramowanie księgowe Saldeo, które wspiera proces obiegu dokumentów oraz umożliwia bieżącą kontrolę nad sytuacją firmy. Dzięki współpracy z liderami branży IT, posiadamy też w swojej ofercie oprogramowanie dla małych i dużych przedsiębiorstw, które może być indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Naszym Klientom udostępniamy pulpit zdalny oraz dostęp do indywidualnego konta systemu Saldeo. Pozwala on na odczytywanie danych z dokumentów i kontrolę ich obiegu. Program nie tylko odczytuje dokumenty, ale także posiada funkcje pozwalające na wprowadzanie ich do programu księgowego, systemu ERP lub na eksport do pliku JPK. Dostarcza także raporty analityczne i pozwala w łatwy sposób wyszukiwać wprowadzone dokumenty.

Dostarczamy różnorodne rozwiązania z branży IT o szerokim zakresie funkcjonalności z możliwością indywidualnego dopasowania do oczekiwań klienta. Pozwalają one m.in. na: zarządzenie usługami i produkcją, zarządzanie relacjami z klientami, prowadzenie magazynów i obsługę logistyczną. W ofercie posiadamy także dedykowane programy księgowe, do obsługi kadrowej, księgowej, a także pozwalające na tworzenie szczegółowych raportów i analiz.

Współpracujemy z najlepszymi
Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!

lub zadzwoń
Tel.:+48 604 084 882