Dlaczego my?

Szukasz pracy? Doskonale, że tutaj trafiłeś. My poszukujemy nowych osób do naszego zespołu. Nasze zasady są jasne i dokładnie określone, tak jak i to co oferujemy w zamian za ich przestrzeganie. Sprawdź, czy chcesz pracować z nami:

  • Ty jesteś punktualny i sumiennie wykonujesz przydzielone zadania – my dobrze i w terminie płacimy, nie wymagamy pracy po godzinach ani nie zawracamy głowy po 16, w weekendy ani urlopy.
  • Ty jesteś uczciwy, rzetelny i profesjonalny – my dajemy umowę o pracę, pełne składki i stabilne zatrudnienie.
  • Ty przyznajesz się do błędów, które każdemu czasem się zdarzają – my pomagamy Ci je rozwiązać i uczymy jak nie popełnić ich ponownie, tak długo jak nie są zbyt częste.
  • Ty możesz poprosić o możliwość wyjścia w trakcie pracy lub nie przyjścia do pracy, żeby załatwić prywatną lub rodzinną sprawę – my możemy poprosić Cię o pomoc gdy pracy jest więcej niż zwykle.
  • My przyjmujemy Cię jako pełnoprawnego i równoprawnego członka zespołu – Ty integrujesz się z nami i współtworzysz dobrą atmosferę.

Sensowne zasady? Dajemy jeszcze więcej.

U nas Twoja praca nie musi być tylko wklepywaniem cyferek w tabelkach – jeśli zechcesz, możesz poznać cały zakres prac wykonywanych w najróżniejszych obszarach rachunkowości i pokrewnych specjalizacji. Nauczysz się rozwiązywać problemy i im zapobiegać. Odkryjesz jak interesujące może być interdyscyplinarne spojrzenie na obsługę klienta. Otoczony ekspertami o różnych specjalizacjach poszerzysz swoje postrzeganie prostych z pozoru zdarzeń.

Obawiasz się że to nie jest praca dla Ciebie?

Zapraszamy do zespołu również osoby rozpoczynające karierę i powracające po przerwie na rynek pracy.

Nawet jeśli dopiero zdałeś maturę – warto spróbować. Masz podstawową wiedzę z technikum lub liceum ekonomicznego i chcesz uczyć się dalej? Pokaż nam, że naprawdę się starasz, a my nie tylko przyjmiemy Cię do zespołu, nauczymy zawodu w praktyce i godnie wynagrodzimy. Sfinansujemy Ci studia i damy stałą pracę tak w ich trakcie, jak i po ukończeniu.

Jeśli właśnie planujesz wrócić na rynek pracy po urodzeniu dziecka – zapraszamy. Rozumiemy, że będziesz musiała zdążyć odebrać dziecko z przedszkola lub zmienić opiekunkę. Wiemy, że będziesz chciała co jakiś czas pójść na przedstawienie swojego malucha. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci czasami chorują i trzeba z nimi zostać w domu. My też mamy dzieci.

Daj nam swoje zaangażowanie, my pomożemy Ci rozpocząć nowy etap Twojego życia zawodowego.

Aplikuj już dzisiaj.
Praca czeka właśnie na Ciebie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Młodsza Księgowa

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność samodzielnego prowadzenia KPiR
- praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
- bardzo dobra organizacja pracy
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Główna Księgowa

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
- umiejętność samodzielnego sporządzania bilansu
- bardzo dobra organizacja pracy

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
- bardzo dobra organizacja pracy