Średnie i Duże przedsiębiorstwa

Księgowość

Nasze doświadczenie - Twoja wygoda i bezpieczeństwo

W zależności od wielkości firmy, formy prowadzonej księgowości, zapotrzebowania i oczekiwań - dobieramy dla każdego Klienta odpowiedni zakres obsługi księgowej.

Oferta usług księgowych dla mikro i małych firm

Księgi handlowe

Księgi handlowe, zakładanie, prowadzenie i weryfikacja ksiąg rachunkowych, sprawozdania finansowe, sporządzanie polityki rachunkowości.

Rozliczenia VAT

zakładanie, prowadzenie i weryfikowanie poprawności podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Nadzór księgowy

prowadzenie ewidencji przychodów, ustalenie optymalnej formy opodatkowania, naliczanie zaliczek zryczałtowanego podatku dochodowego

Sprawozdania i raporty dla zewnętrznych instytucji

zakładanie, prowadzenie i weryfikacja ewidencji zakupów oraz sprzedaży towarów i usług, w tym transakcje wewnątrzwspólnotowe, deklaracje podatkowe i sprawozdania INTRASTAT

Analizy finansowe i badania porównawcze

zakładanie i prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz bieżąca weryfikacja wpisów ewidencyjnych ze stanem faktycznym

Księgi handlowe

Rozliczenia VAT

Ikona przedstawiająca kartkę papieru z tekstem, pieniądz papierowy oraz kalkulator

Nadzór księgowy

Sprawozdania i raporty dla zewnętrznych instytucji

Analizy finansowe i badania porównawcze

Dodatkowo oferujemy

Dowolność formy dostarczania dokumentów

Oprogramowanie Saldeo do obsługi księgowej

Rozwiązania IT dopasowane do Twojej firmy

Ramka prezentująca tarczę ze znakiem dolara w środku
Pełna obsługa księgowa

Oferta usług KDRC obejmuje kompleksowe prowadzenie księgowości, wsparcie działów księgowych w firmach oraz nadzór księgowy doradcy podatkowego, który pozwala zachować pełną kontrolę nad księgowością prowadzoną w siedzibie firmy.

Nasze usługi zapewniają prawidłowe rozliczanie się z Urzędem Skarbowym w ramach prowadzonej działalności oraz spełniają wszelkie wymogi regulowane zarówno przez prawo polskie, jak i międzynarodowe.

Wszystkim naszym Klientom udostępniamy oprogramowanie księgowe Saldeo, które wspiera proces obiegu dokumentów oraz umożliwia bieżącą kontrolę nad sytuacją firmy. Dzięki współpracy z liderami branży IT, posiadamy też w swojej ofercie oprogramowanie dla małych i dużych przedsiębiorstw, które może być indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Naszym Klientom udostępniamy pulpit zdalny oraz dostęp do indywidualnego konta systemu Saldeo. Pozwala on na odczytywanie danych z dokumentów i kontrolę ich obiegu. Program nie tylko odczytuje dokumenty, ale także posiada funkcje pozwalające na wprowadzanie ich do programu księgowego, systemu ERP lub na eksport do pliku JPK. Dostarcza także raporty analityczne i pozwala w łatwy sposób wyszukiwać wprowadzone dokumenty.

Dostarczamy różnorodne rozwiązania z branży IT o szerokim zakresie funkcjonalności z możliwością indywidualnego dopasowania do oczekiwań klienta. Pozwalają one m.in. na: zarządzenie usługami i produkcją, zarządzanie relacjami z klientami, prowadzenie magazynów i obsługę logistyczną. W ofercie posiadamy także dedykowane programy księgowe, do obsługi kadrowej, księgowej, a także pozwalające na tworzenie szczegółowych raportów i analiz.

Współpracujemy z najlepszymi
Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!

lub zadzwoń
Tel.:+48 604 084 882