W niektórych sprawach nic nie zastąpi człowieka. W większości wyręczy Cię odpowiedni program.

Naszym klientom oferujemy systemy i usługi informatyczne, które realnie zwiększają ich efektywność i zyski. Dostarczamy najpopularniejsze w Polsce systemy IT do kompleksowego zarządzania procesami zachodzącymi w firmach usługowych, produkcyjnych i handlowych. Dzięki temu przedsiębiorcy skutecznie usprawniają działania w zakresie: zarządzania usługami i produkcją, realizacji polityki kadrowo-płacowej, prowadzenia księgowości, przygotowania raportów i analiz wspomagających procesy podejmowania decyzji, prowadzenia gospodarki magazynowej czy obsługi logistycznej.

Oprócz profesjonalnych systemów informatycznych tworzymy także autorskie, mobile rozwiązania branżowe, które są elastycznie dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadamy także urządzanie fiskalne producenta Posnet.

Posiadamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie pozwalające nam tworzyć i wdrażać między innymi:

  • zintegrowane i szyte na miarę oprogramowanie dla księgowości,
  • kompletne systemy ERP,
  • oprogramowanie CRM,
  • mobilne aplikacje dla przedstawicieli handlowych,
  • mobilna aplikacja do zarządzania magazynem,
  • sklepy i hurtownie internetowe,

Różnorodność dostarczanych usług sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa i dostosowana pod indywidualne wymagania klientów. Każdy nowy projekt jest inny - zawsze dopasowujemy się do wymagań klienta, nigdy odwrotnie. Dzięki temu koncentrują się oni na obszarach, które stanowią podstawę ich działania i w których osiągają przewagę konkurencyjną.

Usługa dostarczana w ramach współpracy z: