Grupa Doradcza KDRC

Poznaj naszą firmę

Grupa Doradcza KDRC to organizacja zrzeszająca zespół specjalistów i firm zajmujących się różnymi aspektami zarządzania i finansów. Stale poszerzamy grono współpracujących z nami doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych i biegłych rewidentów, a także specjalistów w dziedzinach takich jak BHP i doradztwo personalne. Jesteśmy również partnerem strategicznym sieci kancelarii na arenie międzynarodowej.

W ramach oferowanej przez nas kompleksowej obsługi zapewniamy przedsiębiorcom bezpieczeństwo, ułatwiając zarządzanie oraz rozwój własnego biznesu. Unikalne połączenie usług doradztwa podatkowego, obsługi prawnej, audytu, księgowości i kadr/płac to oferta dla osób, które oczekują optymalizacji kosztów podatkowych, jak i efektywności zarządzania firmą. Zapewniamy przedsiębiorcom spokój, uwalniając ich od niepotrzebnego ryzyka finansowego i zbędnych kosztów.

Doświadczenie

Na rynku od 1989 roku

Grupa Doradcza KDRC powstała w 2012 r. wyniku rozwoju oraz poszerzenia zakresu istniejącej od 1989 r. działalności doradcy podatkowego Przemysława Rosickiego. W ciągu prawie 30 lat działalności, dzięki zaufaniu naszych klientów i stałemu doskonaleniu zawodowemu, biuro rachunkowe przerodziło się w ogólnopolskie przedsiębiorstwo, łączące w sobie wiedzę i umiejętności współpracujących specjalistów z całego kraju.

Grupa KDRC obejmuje obecnie trzy powiązane ze sobą podmioty gospodarcze:
KDRC Przemysław Rosicki Spółka Komandytowa (księgowość, kadry i płace, doradztwo podatkowe)
• KDRC sp. z o.o. (fundusze unijne, consulting)
KDRC Audyt sp. z o.o. (audyt i badanie sprawozdań finansowych)

Od 2014 roku KDRC jest ponadto członkiem i partnerem strategicznym międzynarodowej sieci kancelarii prawno-podatkowych GOBBS, świadczących szeroki zakres usług w wielu krajach Europy i świata.

Misja

Bezpieczeństwo i efektywność

Wszystkim naszym działaniom przyświeca nadrzędny cel w postaci zwiększania bezpieczeństwa, efektywności i rentowności firm naszych Klientów. Odnajdujemy i eliminujemy zagrożenia by zapewnić spokój. Pomagamy wprowadzać nowoczesne systemy zarządzania by zwiększyć możliwości rozwoju i kontroli przy mniejszym nakładzie czasu i pracy. Wyszukujemy możliwe do osiągnięcia oszczędności, by efektów pracy nie pochłaniały niepotrzebne wydatki.

Zastępując tradycyjną księgowość wszechstronną obsługą prawno-podatkową, staramy się przyczynić do sukcesu firm naszych Klientów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Zespół

Poznaj naszych specjalistów

Zarząd
Przemysław Rosicki

Doradca Podatkowy, Prezes Zarządu

Elżbieta Cielecka

Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu

Beata Pyszka

Główna Księgowa, Członek Zarządu

Dział Księgowości
Zdjęcie Pani Agnieszki Kot
Agnieszka Kot

Główna Księgowa, Kierownik Zespołu

Anna Remisz

Księgowa

Magdalena Moder

Księgowa

Katarzyna Rojek

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lidia Talałaj

Asystentka ds. Księgowości

Joanna Jankowska

Asystentka ds. Księgowości

Marika Broszkiewicz

Asystentka ds. Księgowości

Zdjęcie Pani Joanny Nasierowskiej
Joanna Niesiorowska

Asystentka ds. Księgowości

Dział Prawno-Podatkowy
Radosław Łopiński

Aplikant adwokacki, Asystent doradcy podatkowego

Joanna Januszewska

Dyrektor Oddziału w Warszawie, Aplikant Radcowski

Gabriela Kusiak

Asystent doradcy podatkowego

Dominika Bielecka

Asystent doradcy podatkowego

Urszula Sałacińska

Asystent Doradcy Podatkowego

Wszelkie prawa do Witryny, w tym prawa do jej elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone.

Projekt i realizacja Studio Projektowe Blue Bird